Fantazi İç Çamaşırları

Cinsel Fantaziler Sağlıklı Mı Yoksa Sapkınlık Mı?

Cinsel Fantaziler Sağlıklı Mı Yoksa Sapkınlık Mı?

Cinsel Fantaziler En Çok Mutlu Birlikteliklerde Kuruluyor…
 
Cinsel fantaziler her zevk unsurunda olduğu gibi kişiye göre değişir. Çoğu insan, fantezilerinin onları ele vereceğinden korkar. Bazılarının uyarılmasını tetikleyen şeyler, başkaları için tuhaf olabilir, Cinsel fantaziler imiz, hilînçaltımızın gizli bir yönünün dışavurumu olabilir. Örneğin fantezilerde itaatkar ya da pasif rolünü üstlenmek, sorumluluk almadan orgazma ulaşma isteğinden kaynaklanabilir. Bazı cinsel fantaziler gerçek hayatta gerçekleşmesi mümkün olmayan türdendir. Mesela ulu orta ya da olmayacak biriyle sevişmek gibi... Bazen cinsel fanteziler imiz bizi sadece fantezi olduklarından dolayı uyarır. Gerçekte asla yaşamak istemeyeceğimiz deneyimler olabilirler. Bazıları eşinden başkasını hayal etmenin bir çeşit ihanet olduğunu düşünür. Bunun altında ihanet etme isteği ya da partneri tarafından tatmin edilememe gibi sebepler olabilir. Ancak bu sebepler nadirdir. Araştırmalara göre en çok fantezi kuranlar, mutlu bir ilişki yürüten kişilerdir. Karşılıklı güven içinde bir ilişkiye sahip olmanın rahatlığı, beynimizin aslında aklımıza gelmeyecek yerlerini keşfetmemizi sağlayabilir.

Cinsel Fantaziler İlişkiye Odaklanmayı Sağlıyor…

Cinsel fantezler kurmanın faydaları çok. Birçok insan için seks beyinde başlar. Bu yüzden aktif bir hayal gücü, fiziksel eylem başlamadan önce ilişkiye hazır olmak demektir. Dahası bu sayede cinsel istek artar ve sertleşme çabuklaşır.
Bazıları için aktif bir fantezi dünyası, uzun süreli bir ilişkiye yenilik katar. Bu özellikle partneri kendisi kadar maceracı olmayanlar için yararlı. Psikoseksüel terapilerde cinsel fanteziler genellikle olumsuz düşünceleri engellemek için kullanılır. Cinsel ilişki sırasında aklınız yemediğiniz şekilde başka görüntü ya da düşüncelere kayıyorsa, cinsel fanteziler kullanarak ilişkiye tekrar odaklanabilirsiniz.

Fantazi Kurmayı Öğrenmek…

Eğer kolayca cinsel fanteziler kurabilen insanlardan değilseniz, öğrenebilirsiniz. Birçok
kişi için fantezi kitapları ve erotik sanat, fantezi üretmelerinde yardımcı olur. Seks filmleri de ne tür fantezilerden hoşlandığınızı anlamak için iyi bir yoldur. Sizi neyin uyardığını keşfettikten sonra, rahatlayın, uzanın ve beyninizin kendi fantezisini üretmesine izin verin.

Cinsel Fantezileri Partnere Anlatmalı Mı?

Bazı çiftler fantezilerini paylaşmanın ya da hayata geçirmenin ilişkilerini güçlendirdiğini söylese de, bazıları için durum böyle değildir. Cinsel fanteziler son derece kişiseldir. Bu yüzden onları açığa vurmak risk taşır. Buna karar vermeden önce, partnerinizin fantezinizden hoşlanmaması durumunda ne hissedeceğinizi İyi düşünün. Önce genel bir çerçevede fantezilerden bahsedip konuya temkinli yaklaşmak yerinde olur.

En Popüler Erkek Cinsel Fanteziler...

Var olan partneriyle cinsel ilişki, oral seks, birden fazla kişiyle cinsel ilişki, dominant olmak, fasif ya da itaatkar olmak, yaşanmış bîr deneyimi düşünmek, başkalarını izlemek, yeni cinsel pozisyonlar, erkekler için püpüler cinsel fantaziler arasında yer alır.

En PopülEer Kadın Cinsel Fanteziler...

Var olan partnerle cinsel ilişki, yaşanmış bir deneyimi düşünmek, yeni cinsel pozisyonlar, oral seks, romantik ya da egzotik yerler, itaatkar olmak, karşı koyulmaz olduğunu düşlemek, yeni bir partnerle cinsel ilişki, yasak ya da uygunsuz bir şey yapmak. Kadınlar için püpüler cinsel fantaziler arasında yer alır.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.