Fantazi İç Çamaşırları

Cildi Besleyen Kremler

cildi besleyen kremler

Gençlik sizin tarafınızda, yani kendinizi bütün gün ifade edebilirsiniz ve cildiniz bunu yansıttıktan sonra eski haline kolayca dönebilir. Cildinize özen göstermeli ve cildi besleyen kremler kullanmalıyız. Gündüzleri cilt üzerindeki pütürsüzlüğü üst seviyelere çıkarmak için, etken maddesi glikolik asit olan nemlendirici kullanılması tavsiye edilir. Ya da düzenli periyotlarda glikolik asit etken maddesi içeren bir maske uygulayın. Sonrasında koruyucu güneş kreminizi sürün. Bu adım ışınların cildinizin sahip olduğu elastin ve sıkılaştırıcı kolajen oranının azalmasını önler. Eğer şu anda küçük kaçamaklarınız varsa (sigara içmek gibi), kolajeni dokusunu yoğunlaştırmak için her gece retınol içeren bir ürün kullanabilirsiniz.

Cildi Besleyen Kremler Nelerdir 

Cildiniz Yeni düşen kar tanesi ışığı yakalayıp nasıl o şekilde parıldar bilir misiniz? "Elmacık kemiklerinizin üzerine, göz kenarlarınızın içine ve kaş kemiklerinize pırıltılı bir krem aydınlatıcı uygulayarak bu sihrin birazını cildinize uyarlayın," diyor Jensen. Cildi besleyen kremler kullanmalı ve cildinizin hassasiyetine görede cildinize düzenli periyotlarda gerekli bakımlar yapmalısınız. Koyu ciltlerde daha hoş tonlar yaratmak için altın sarısı ağırlıklı tonlarını tercih edin. Beyaz tenliyseniz, sizlerde pembe tonlar daha ulaşılmaz olacak ve cildinize doğal ötesi bir parlaklık kazandıracak. Ve bir şekilde cildi besleyen kremler kullanmanızın ne kadar doğru bir şey olduğunun farkına varılacak hissine sahip olabileceksiniz.

Cildi Besleyen Kremler Ve Etkileri

Evet, cildi besleyen kremler kullanmalı ve ne kadar faydası olduğunun farkına varmalısınız. Sabah kahvenizdeki bir kaşık kolajen artırıcı toz karışım cildinize ihtiyacı olan canlanmayı verebilir. Dermatolog Marta Rendon, "Daha fazla araştırma gerekli," dese de son yapılan araştırmaların protein tozlarının cild üzerindeki daha yoğun bir etkisi olduğu konusunda bilgiler aktarmaktadır.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.