Fantazi İç Çamaşırları

Cengiz Abazoğlu Röportajı

Cengiz Abazoğlu Röportajı

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu röportajı ile mesleği hakkında merak ettiklerimizi cevapladı. Soru: Hanımların alanında onlar için çalışmak çok özel ve çok başka bir şey; yanı onların duygusallığı, fırtınası, titizliği, beğenileri, istekleri ile çok iç içe oluyorsunuz değil mi? Bu anlamda onlarla birlikte çalışmak ve memnun etmek zor mu?

Cengiz Abazoğlu Röportajı Detayları

Cengiz Abazoğlu: 13 yıldır mesleğin içindeyim. Bugüne kadar müşterilerimle o manada hiçbir zorluk yaşamadım. Çok hanımlar tanıdım. Soru: Cengiz Bey 13 yıl oldu mu? Çok genç görünüyorsunuz. Cengiz Abazoğlu: Ben 37 yaşındayım. Yaşımı göstermediğimi hep söylüyorlar. Belki de çok keyifli bir iş yaptığımdan fazla yıpranmadım. Soru: Çok severek yaptığınızdan olsa gerek. Cengiz Abazoğlu: Doğru çok severek isteyerek yapıyorum, ilk gelinliğini diktiğim gelinimin şu anda 11 yaşında oğlu var ve hala görüşüyorum.

Cengiz Abazoğlu Röportajı Hakkında

Arkadaşlarım onlar, dolayısıyla işte hayatın gerçekleri. Hele de böyle somut şeyler varsa meslek hayatınızda saklanamıyor. Soru: İlk çıkış noktanız? Cengiz Abazoğlu: Paris benim ilk çıkış noktam. Ondan sonra İstanbul'da devam ediyorum çalışmalarıma. Cengiz Abazoğlu röportajı ile bize modacılık hakkında birçok tüyo verdiği için ona teşekkür ediyoruz. Sizlerde bu röportajı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.