Fantazi İç Çamaşırları

Cara Delevingne ve Kate Moss

cara delevingne ve kate moss

Cara Delevingne ve Kate Moss’la tanıştığından… Piyasanın en seksi, dahası dinamik iki kadınından bahsediyoruz. Biri henüz 18 yaşında moda dünyasını tekeline almış durumda; diğeriyse 40 yaşında ve ondan daha iyisi olmadı, olmayacak. Burberry nin yeni parfüm kampanyası için bir araya gelen Cara Delevingne ve Kate Moss, yılın en seksi reklamına imza attılar.

Cara Delevingne ve Kate Moss Burberry

Dünyanın en çok konuşulan iki süper modeli ilk kez bir marka için bir araya ekli. Çıplaklıklarını gizleyen tek şey, markanın ikonik parçası olan bej trençkot. Bu da reklama kışkırtıcı bir boyut kazandırıyor; sanki Cara Delevingne ve Kate Moss yeterince seksi değilmiş gibi... Dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Mario Testino'nun objektifinden izlediğimiz seksi ikili, klasik Burberry makyajı, dağınık sarı saçları ve doğal tavırlarıyla dikkat çekiyor kampanya görsellerinde.

Cara Delevingne ve Kate Moss Tanışması

Birden yağmur yağmaya başladığındaysa, ikonik trençkot çıkarılıyor ve Cara Delevingne ve Kate Moss yağmura karsı siperi oluyor. Sizse bu seksi imaj karsısında nefesinizi tutmuş buluyorsunuz kendinizi. Londra bahçelerinin tanıdık olduğu yağmur sonrası çiçek kokusunun. Burberry tarzında ifadesi. Testino gözünde imajı bu seksilikte işte.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.