Fantazi İç Çamaşırları

Çamaşır

Çamaşır

Eski tarihlerde özellikle dünya var olduğundan bu yana herkesinde bilgiği üzere çamaşır giymek gereksinim duyulan bir durum değildi. İlerleyen zaman ve yavaş yavaş çoğalan nufüs ile birlikte çamaşır kullanım ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Çamaşır kullanma ihtiyacı aslında ilk zamanlarda, söylenen rivayetlere göre kadınlar tarafında başlanmıştır ve çamaşır esas amacı sarkan çıplak göğüsleri ve popo kısmını daha dik tutmak ve bir nevi kadının iç güdüsel olarak gösterişini de artırmak isteğinden çamaşır ortaya çıkmıştır. Eski çağlarda çamaşır kumaş ve ona benzer pamuktan elde edilmiş şeyler değildi. Çamaşır hayvan derilerinden kişi kendi isteğine göre kullanırdı.

Orta çağlarda çamaşır kullanımı oldukça azdı. Sebebine gelince özel bölgelerinin çamaşır ile yeterince havalanmayacağını ve şömine ateşinin karşısında özel bölgelerinin yeteri kadar ısınmayacağını düşünürlerdi ve çamaşır ile kapanma ihtiyacı duymazlardı. Daha da eski zamanlara gittiğimiz zaman rivayete göre ilk özel bölgesini kapatmak isteyen insan incir yaprağı ile denemiştir ve uğradığı sonuç hüsrandır incir yaprağı üzerinde bulunan kendine has polenleri ile özel bölgeyi inanılmaz ölçüde kaşıntıya sebep olmuştur. (bu sadece rivayetir:) Tabi ki de insan oğlu çeşitli objelerle ilk olarak özel bölgelerini örtme ihtiyacı hissetmiştir ve çeşitli denemelerin ardından hayvan derisinden örtünmeyi kendilerine bir yol olarak seçmiştir.

Eski çağlarda insanlar ve daha başka bütün canlılar doğal bitki örtüsüne sahip ortamlarda yaşarlardı bunu sebebi ise su ihtyaçlarını karşılamak ve orman içerisinde yaşamlarını devam ettirebilecek yiyecekler bulabilmekti. Şu anda insan oğlunda olduğu gibi özel bölgesinin diğer bölgelere göre daha hassas olması ve doğal orman yaşamının içinde özel bölgelerinin daha fazla tahribata uğramasıyla yaşadıkları korku. Çamaşır ihtiyacı aslında bir nevide buradan doğmuştur.

Çamaşır kullanma zamanla farklı bir hal almıştır, kullanılan çamaşır sayısı gelişen temizlik anlayışı ile birlikte özelliklerde o tarihlerde artış göstermiştir. İşin içine bir de fantezi çamaşır boyutu vardır. Erkekler eşlerini kendilerine daha güzel görünmeleri için eşine yakışacağını düşündüğü farklı canlılar avlardı ve derilerinde çamaşır yapılırdı. Çamaşır zamanla fantezi ile birleşince artık gereksinim olmaktan çıkmıştı ve zevk için kullanılır hale gelmişti. Çoğalan nufüs ve göç eden kabilelerin farklı ortamlarla ve çevrelerle tanışması sonucu kadınlar üst bölgelerinin de örtmek istemişlerdir. Özellikle soğuk hava koşularında hayvan poslarını kendilerini ısıtmak için kullanırlardı. Daha sonra yumuşayan hava koşularına göre o hayvan postunu kendilerine kıyafet yaparlardı. Kıyafet yapımını en çok kadınlar yapardı ve buda erkeklerin çok hoşuna giderdi.

Çamaşır Harici Diğer Yazılar

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.