Fantazi İç Çamaşırları

Bobbi Brown

bobbi brown

Bobbi Brown'ın yeni yüzü oyuncu Kate Upton makyaj ve bakım alışkanlıkları ile güzellik ipuçlarını anlatıyor. Bobbi Brown'un yeni yüzü sizsiniz. Markayla hangi ortak değerleri paylaşıyorsunuz? Bobbi Brown tamamen iç güzellik ve kendine güvenin üzerine odaklanıyor ve aynı zamanda makyajın eğlenceli olması gerektiğine de. Bu benim de tüm kadınlara vermek istediğim bir mesaj. Florida'da büyüdünüz ve çok fazla dışarıda vakit geçiriyordunuz. Makyaj, hayatınızın küçük bir bölümünü mü oluşturuyordu?

Bobbi Brown Makyaj Malzemeleri

Evet, Melbourne'de beş dönüm arazi üzerinde yaşıyorduk ve arka bahçemizde bir ahır vardı. Ben zamanımın büyük bir kısmını dışarıda geçiriyordum ve tabii ki doğal bir makyajı tercih ediyordum. Kaç yaşında makyaj yapmaya başladınız? Muhtemelen 13 yaşındaydım. Nasıl uygulayacağımı annem bana öğretmişti ve makyajımı kıyafetlerime göre organize ediyordum. İngiliz görünmek için kırmızı bir ruj ya da batılı görünmek için kahverengi tonlarında dumanlı bir göz makyajı Ama kız kardeşlerimle beraber her zaman annemin makyaj çantasını talan ederdik. Şimdi annem, "Yıllardır makyaj malzemelerimi çaldığınız için bana borçlusunuz." diyor.

Bobbi Brown Kozmetik

Annenizden öğrendiğiniz en önemli güzellik sırrı nedir? O bana her gece yüzümü temizlemem gerektiğini öğretti. Eve kaçta gelirsem geleyim, hemen yüzümü yıkamak için banyoya giderim. Bu konuda bir robot gibi davranıyorum; alışkanlık haline geldi. Bobbi Brown'dan öğrendiğiniz en önemli makyaj sırrı nedir? Bir miktar pembe allığın çok işe yaradığını öğrendim. Ben her zaman bronzlaştırıcı kullanırdım ancak Bobbi Brown bana bronzlaştırıcının üstüne nasıl allık uygulamam gerektiğini gösterdi. Sizin en önemli güzellik ipucunuz nedir? Ben hep kestirme yollar kullanmayı severim. Yeni keşfim, yanaklarıma kremsi bir allık uygulamak ve dudaklarıma da hafif dokunuşlarla onu sürmek Bu yüzünüze renk gelmesini sağlıyor.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.