Fantazi İç Çamaşırları

Ayşegül Kunter

ayşegül kunter

Çanta tasarımcısı Ayşegül Kunter, detaylarla feminenleşen erkeksi stiliyle dikkat çekiyor. İstanbul 1987 doğumlu. İtalyan Lisesi nin ardından Milano'ya gidiyor; önce Istituto Marangoni'de moda tasarımı eğitimi I alıyor, üzerine de Domus'ta aksesuar master'ını tamamlıyor. Triumph'ın 125. yılı için yapılan yarışmada iç giyim tasarımıyla ikinci olsa da, aklının bir köşesinde hep aksesuar yapma fikri duruyor. "Tasarladığım çantalar hem hocalarımın hem de yanında çalıştığım tasarımcıların ilgisini çekiyordu. Başından beri buna eğilmemi söylediler. " O My Bag veya kısaca O markası. Ayşegül Kunter'in Türkiye'ye dönmesiyle beraber ortaya çıkıyor.

Tasarımcı Ayşegül Kunter

O nun özelliği, yalnızca portföy çantalar (izerlne yoğunlaşması. Shopper modelleri bile katlanarak portföye dönüşüyor. Ancak bunlar, gündüz de kullanılabilen; kadınların birçok eşyasını içine sığdırabileceği, kullanışlı portföyler. Ayşegül Kunter. O'nun tasarım estetiğini şöyle anlatıyor: "Logo ve fermuar dışında aksesuar kullanmıyorum. Minimal bir yaklaşımım var. Onun için de dokulu deriler kullanıyorum, farklı deri ve renkleri birleştiriyorum." Ayşegül Kunter'in çantaları, kendi stiliyle ilgili de çok şey anlatıyor aslında. Minimal, çoğu zaman da maskülene yaklaşan bir tarzı var. "Çok renksiz giyiniyorum. Giydiğim en renkli şey bebe mavisi gömlek veya asker yeşili monttur." Yine de fazla tomboy olmayı sevmiyor.

Çanta Tasarımcısı Ayşegül Kunter

Ayşegül Kunter, "Çok erkeksi göründüğümü hissettiğimde, topuklu ayakkabı giyerim. Günün her saatinde topukluyla gezebilirim." Gardırobunda en çok blazer ceket var. "Altı tane lacivert blazer ceketim var. Her sezon da birkaç adet alırım. Bir de jean'ler. Beni etekle veya elbiseyle göremezsiniz. Düğünlere giderken bile elbiseyi tercih etmiyorum; tulum giyiyorum." En sevdiği tasarımcılar Riccardo Tisci ve Phoebe Philo. Phillip Lim, Alexander Wang ve Maison Martin Margiela'nın da çantalarını beğeniyor. Ayakkabıda ise ya sneaker giyiyor ya da ince, dolgu fark etmiyor; yüksek topuklular giyiyor. Ufak butikleri ve bağımsız markalarıyla Amsterdam, alışveriş yapmayı tercih ettiği şehirlerden. Online alışverişi de seviyor. Vintage'da ise çanta ve takıdan şaşmıyor. Anneannesinin gardırobundan da aldıklarıyla beraber geniş bir vintage portföy arşivi var. "Dönem çantalarını toplamayı seviyorum" diyor. "Eskiden kapanışlar, detaylar çok daha güzelmiş.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.