Fantazi İç Çamaşırları

Amanda Wellsh

 amanda wellsh

Models.com' daki The Hot List' in bir numarasında şimdi o var. Brezilyalı Amanda Wellsh' i ilerleyen zamanlarda çok daha sık göreceğiz. Gucci 2014 İlkbahar/Yaz şovunun açılışını ve kapanışını yaparak, herkese "kim bu kız" dedirten Amanda Wellsh iki şeyin kanıtı gibi: İnsanın hayatı biranda değişebilir ve güzel şeyler sabredenlere gelir. 14 yaşındayken doğup büyüdüğü şehir olan Patos de Minas'ta keşfedilen Brezilyalı model, ders saatleriyle çakışmadığı zamanlarda çekimlere gitmeye başlamış.

Model Amanda Wellsh

2008'de üniversite eğitimi için Sao Paolo'ya yerleşmiş ve tam modelliğe ısındığı dönemde hamile kalıp işine ara vermiş. "Hayatımı bu işi yaparak geçirmek istiyorum" dediği noktada ise New York'a taşınıp Amazon kadınlarını andıran vahşi seksapeline kayıtsız kalamayan model ajansı IMG ile anlaşma imzalamış. Sonrası iyilik, güzellik... PeterSom defilesi ile başlayan moda haftası macerası, Gucci'nin ardından roket hızıyla yükselişe geçti ve Amanda Wellsh defile casting' lerinin en çok aranan yüzü oldu.

Amanda Wellsh hakkında

Paris. Brezilya ve Rusya gibi Vogue edisyonlarında yer alan. Dubai'de düzenlenen Chanel Cruise 2015 şovunda podyuma çıkan modele göre başarısının arkasında kendine duyduğu güven ve karizması var. Üstelik oğlu dünyaya geldikten sonra sadece kendisi için değil onun geleceği için de çalışmaya başlamak motive edici olmuş. "Üzerinizde taşıyabileceğiniz en güzel şey gülümsemenizdir." diyor, ruh haline göre giyiniyor. Onu bir gün feminen bir elbiseyle, ertesi gün erkek arkadaşının tişörtüyle görebilirsiniz. İzlemeye devam ediyoruz!

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.